بازاریابی و صادرات

بازار یابی :

مهمترین هدف واحد بازاریابی شرکت دارویی و بهداشتی لقمان ، معرفی برند لقمان به عنوان یک شرکت پیشرو با 45 ساله تجربه در زمینه تولید انواع محصولات مورد نیاز کشور با کیفیت برتر است . این واحد تلاش دارد با بررسی و تحلیل بازار داخلی و خارجی ،شناخت عملکرد رقبا و معرفی دقیق و علمی کلیه محصولات و برقراری ارتباط مداوم و موثر با گروههای مختلف پزشکی به درک بیشتری از خواسته های مشتریان رسیده و  نیاز مشتریان را برآورده سازد و از  طریق رضایت مندی مشتریان موجب رشد روز افزون بازار محصولات لقمان شود.

واحد فروش شرکت داروسازی لقمان در جهت دستیابی به اهداف استراتژیک سازمان از جمله ارتقای رضایت مندی مشتریان، از طریق ارتباط و تعامل متقابل با برترین شرکت های توزیع دارو در کشور با استفاده از نیروی متخصص و مجرب در جهت ارتقای سلامت جامعه گام برمی دارد.

رضایت مشتری مهمترین ابزار بازاریابی ماست.

 

صادرات:

با توجه به حجم مبادلات در بازارهای بین المللی محصولات و نیازهای کشورهای منطقه و با توجه به زیرساختهای لازم جهت صادرات ، شرکت لقمان مبادرت به بازاریابی بین المللی نموده و سعی در شناساندن کیفیت و برتری های صنعت داروسازی ایران در منطقه و کشورهای آفریقایی دارد در حال حاضر، شرکت لقمان داروهای خود را به کشورهای همسایه صادر می کند .